Mardin Midyat SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı gerçekleştiriyor. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesindeki personel ihtiyacı için Mardin Midyat ilçesinde personel alacak.

Mardin Midyat SYDV Personel Alımı
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yaptığı duyurusunda personel alımı yapacağını bildirdi. yapılan duyuruya göre 2 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımını Mardin Midyat ilçesindeki SYDV ye ye alacak. Adaylar belirsiz süreli çalışacak olup başvuruda bulunacak adaylar en geç 03 Mart 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

- Bilgisayar ve ofis programlarını iyi derecede kullanıyor olmak ve bunu belgelemek 
- En Az B Sınıfı 
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı 
- Açıklama: -Alınacak personel erkek adaylar arasından seçilecektir.

A-GENEL ŞARTLAR:

1- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
2- Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak.
3- 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşından gün almamış olmak.
4- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak.
5- Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
6- Adaylar için askerlik görevini yapmış olmak veya muaf olmak yada askerlikle ilişkisi bulunmamak.
7- İş tanımlarında belirtilen nitelikleri taşımak.
8- Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özellikleri taşımak.

B- ÖZEL ŞARTLAR :
1- Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2015 veya 2016 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP 3 puan türüne göre en az 70 puan almış olmak.
2- Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi adayları için YÖK tarafından tanınan Üniversitelerin 4 yıllık İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin, ilgili Fakültelerin Sosyoloji, Psikoloji, Rehberlik, Psikolojik danışmanlık bölümlerinden mezun olmak tercih sebebidir.
3- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut, akıl hastalığı veya engeli bulunmamak.
4- Bilgisayar ve ofis programlarını iyi derecede kullanıyor olmak.
5- B sınıfı sürücü belgesine sahip olup, aktif araç kullanıyor olmak.
6- İlan tarihi itibariyle Midyat ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. (İlan tarihi itibariyle en az 6 aydan beri Midyat ilçe sınırları içerisinde ikamet ettiğine dair belgenin başvuruda sunulması gerekmektedir.)

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE