Kütahya Çavdarhisar SYDV KPSS 60 Puan İle Personel Alıyor!

Kütahya Çavdarhisar ilçesinde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesindeki personel eksikliği için alım gerçekleştirecek. İşte detaylar.

Kütahya Çavdarhisar SYDV KPSS 60 Puan İle Personel Alıyor!

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel eksikliğini gidermek için Kütahya Çavdarhisar ilçesindeki persone eksikliği için 1 kişilik boş kadro ile Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacağını belirtti. Buna göre belirsiz süreli çalışacak adaylar alınacak ve adayların başvuru yapabilmeleri için Kamu Personeli Seçme Sınavından 2016 veya 2017 yıllarındaki sınavdan lisans mezunu seviyesinde en az 60 puan almış olmak niteliği aranacak. 

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı alımını yapacağı Sosyal Yardım ve İnceleme adaylarından, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. ,Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak,18 yaşını bitirmiş olmak. ,Sınava son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak. ,Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, ,657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu? nun 48. Maddesinde sayılan genel ve özel şartlara sahip olmak ,Görevini devamlı yapmasını engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürü bulunmamak. ,Sınava girecek adayların en az altı ay önceden Çavdarhisar İlçesinde ikamet etmiş olması. ,Sadece örgün eğitim veren 4 yıllık fakültelerden mezun olmak. (Eğitim Fakültelerinden mezun olanlar hariç), Öğrenci, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2016-2017 yıllarında yapılan KPSS (Lisans mezunu olarak) sınavına girmiş olup KPSS-P3 puan türüne göre en az 60 (altmış) puan almış olmak, ,  İyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olmak. 12. En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif araç kullanıyor olmak şartları aranacaktırç

Buna göre adaylar başvurularını en geç 20 Aralık 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeleri şarttır. 

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE