KPSS Şartı Olmadan ve En Az İlkokul Mezunu 6 SYDV Personel Alımı

SYDV ilanları yayımlandı. Farklı 6 şehirde en az ilkokul mezunu personel alımı yapılacak. Şartlar ve ilanların detayları haberimizde yer alıyor.

KPSS Şartı Olmadan ve En Az İlkokul Mezunu 6 SYDV Personel Alımı

Ülkemizdeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları bünyelerindeki personel ihtiyacını gidermek için farklı alanlarda ve niteliklerde personel alımı ilanı yayımlamaya devam ediliyor. Başvuru yapabilmek için en az ilokul mezunu ve lise mezunu olmak yeterli oluyır. Ayrıca başvuru süreci başladı. 

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına başvuru yapmak isteyen adaylar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 45 yaşından gün almamış olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile bağlantısı olmamak, İŞKUR' kayıtlı olmak, Sosyal iletişim becerisi olmak gibi şartlar aranıyor.

BAŞVURULAR:

SYDV personel alımları için başvuru süreci başladı. İlanlar İŞKUR üzerinde yayımlanmasının ardından başvuru süreci başladı ve adaylar başvurularını ilanlarda belirtlen son başvuru tarihlerine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Aşağıdaki kadro dağılımı başlığı adı altında hem alım yapacak SYDV'ye, hem alım yapılacak kadro bilgilerine ve ilanların detaylarına ulaşabileceksiniz.

HANGİ SYDV ALIM YAPACAK?

SYDV ilanlarına göre farklı şehirlerdeki vakıflar alım yapıyor. Bu bağlamda aşağıda 6 farklı ilanı sizler için maddeledik.

1. İzmir Buca SYDV : 1 gıda teknikeri, 1 aşçı, 1 aşçı yardımcısı ve 4 aşevi yardımcı personel olmak üzere toplamda 7 kişi alınacak. Başvurular en geç 15 Temmuz 2019. İlanın detayları için Buraya Tıklayınız

2. Sakarya Karapürçek SYDV: 1 temizlik işçisi alınacak. Son başvuru 15 Temmuz 2019. İlanın Detayları BURADA

3. Burdur Altınyayla SYDV: 4 temizlik görevlisi alacağını ilan etti. Son başvurular 19 Temmuz 2019 tarihine kadar yapılması gereklidir. Detaylar için Buraya Tıklayınız.

4. Sivas Yıldızeli SYDV: 1 bayan Sosyal Market yardım dağıtımı ile genel hizmetler alanında personel alacak. Son Başvurular 17 Temmuz 2019. Detaylar için Buraya Tıklayınız.

5. Bartın Ulusoy SYDV: 5 Bayan yaşlı bakım elemanı alınacak. Son Başvurular 17 Temmuz 2019. Detaylı bilgi için Buraya Tıklayınız.

6. İzmir Kiraz SYDV: 2 Geçici Proje Temislik personeli alınacak. Son Başvurular 24 Temmuz 2019 olarak belirtildi. Detaylı bilgi için Buraya Tıklayınız.

Bu bağlamda toplamda bu 6 SYDV 20 personel alacağını belirttiler.

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2019, 09:24
YORUM EKLE