KPSS 60 puan İle Bursa SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yapmış olduğu duyurusuna göre personel alımı gerçekleştirecek. İşte detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

KPSS 60 puan İle Bursa SYDV Personel Alımı
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yapmış olduğu duyurusu ile bünyesine personel alımı gerçekleştirecek. Bursa Mustafakemalpaşa ilçesindeki 1 kişilik eksikliği kapatacak olan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bu 1 kişilik pozisyon ile Büro Görevlisi alımı gerçekleştirecek. Belirsiz süreli çalışacak olan adaylar başvurularını en geç 15 Mayıs 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeleri şarttır. Adaylar başvuru yapabilmesi için aşağıdaki başvuru şartlarını taşımak zorunda ve mutlaka 2015 veya 2016 yıllarında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

 Bilgisayar Kursu sertifikası/Transkript. Üniversitelerin en az 4 yıllık İşletme,Maliye, Kamu Yönetimi, Çeko, Yönetim Bilişimleri Sistemleri ve İnsan Kaynakları Yönetimi bölümlerinden mezun olmak. Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı.

- Bölüm şartı aranmaktadır: Üniversitelerin en az 4 yıllık İşletme,Maliye, Kamu Yönetimi, Çeko, Yönetim Bilişimleri Sistemleri ve İnsan Kaynakları Yönetimi bölümlerinden mezun olmak. Vakfın bulunduğu ilçe sınırları içerisinde ikamet edilmesi gerekmektedir.

Diğer Özel Şartlar:

1- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
2-Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak,
3-18 yaşını bitirmiş ve 35 yaşını doldurmamış olmak,
4-Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak,
5-Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 657 Sayılı Devlet Memurları Ceza Kanununun 48. Maddesinde sayılan genel ve özel şartlara sahip olmak.
6-Türk Ceza Kanunun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,
7-ÖSYM tarafından 2015-2016 yıllarında yapılan KPSS P3 puan türüne göre an az 60 puan almış olmak,

TESLİM EDİLECEK EVRAKLAR:

1-T.C. Kimlik numarası yazılı bulunan nüfus cüzdanının fotokopisi,
2-KPSS sonuç belgesi,
3-Aile Hekiminden alınacak sağlık raporu,
4-Adli sicil Belgesi,
5-Diplomanın aslı veya onaylı fotokopisi,
6-Özgeçmiş,
7-Erkek adaylar için askerlikle ilgisi olmadığına dair belge,
8-Yerleşim yeri belgesi(En az 6 aydır İlçe sınırları içerisinde oturduğunu gösterir belge),
9-Bilgisayar Sertifikası / Transkript .
10- Başvurular şahsen yapılcaktır.İşe alınacak personel sayısının 5 katı kadar aday geçerli KPSS P3 puanına göre en yüksek puandan başlayarak sıralanır.
BELİRTİLEN ŞARTLARA UYMAYAN BAŞVURULAR KESİNLİKLE DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
melahat mesinci
melahat mesinci - 3 yıl Önce

nasıl başvurabiliyoruz?