Kırklareli Pınarhisar SYDV Personel Alımı

Kırklareli Pınarhisar SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor

Kırklareli Pınarhisar SYDV Personel Alımı

Kırklareli Pınarhisar SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor. SYDV Kırklareli Pınarhisar ilçesinde bünyesine personel dahil etmek üzere 2 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacak. Başvurular 17.11.2014 olarak belirlenmiştir. Alt kısımda verilmiş olan bilgilerde genel şartlara, özel şartlara, genel niteliklere, istenilen belgelere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

GENEL BİLGİLER: Bilgisayar bilgisine sahip olunduğuna dair bilgisayar sertifikasına sahip olmak yada özellikle microsoft office programlarını kullanabilme yeterliliğinin ölçüleceği uygulama sınavında başarılı olmak. 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmak.İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Sosyoloji,Psikoloji,Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik,Halkla İlişkiler,İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerine öncelik verilecektir. Erkek adaylarda en az B sınıfı sürücü belgesi ve fiili araç kullanma becerisine sahip olma.  Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı Erkek adaylarda en az B sınıfı sürücü belgesi ve fiili araç kullanma becerisine sahip olma.Bilgisayar bilgisine sahip olunduğuna dair sertifika veya microsoft office programlarını kullanabilme yeterliliğinin ölçüleceği uygulama sınavında yeterli bilgiye sahip olmak.En az 3 aydır Pınarhisar ilçesinde ikamet ediyor olmak ve görevi süresince Pınarhisar ilçesinde ikamet etmek.Sosyal iletişim becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın olmak.Görevini yapmasına engel teşkil edecek herhangi bir sağlık problemi olmadığını devlet hastanelerinden alınacak sağlık kurulu raporuyla kanıtlamak.Başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını aşmamış olmak.2013 yılı veya 2014 yılı KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak ve ösym den alınacak sonuç belgesiyle bunu kanıtlamak.Başvurusu kabul edilen aday 2 ay deneme süresine tabi tutulacaktır ve uygun görülmediği taktirde idare tarafından gerekçe göstermeden iş sözleşmesi tek taraflı olarak fesh edilebilecektir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE