Kastamonu Cide SYDV Personel Alımı

Kastamonu Cide SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor

Kastamonu Cide SYDV Personel Alımı

Kastamonu Cide SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor. SYDV Kastamonu Cide İlçesinde bünyesine dahil etmek üzere belirsiz süreli çalışacak 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı yapacaktır. Sizde SYDV Kastamonu Cide de işe başlamak için alt kısımda verilmiş olan Genel niteliklere, Başvuru bilgilerine, Özel şartlara ve Genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

GENEL BİLGİLER:

Bilgisayar sertifikası olmak B sınıfı ehliyet belgesi  Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

GENEL NİTELİKLER:

Son altı 6 aydır Cide ilçe sınırları içerisinde ikamet etmek,  Üniversitelerin lisans programlarından mezun olmak,  B sınıfı ehliyeti olmak  Bilgisayar sertifikası bulunmak, Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi(ÖSYM) tarafından yapılan ve geçerli Kamu Personel Seçme Sınavından son iki yıl geçerliliği olan KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak, Saha ve ekip çalışmasına elverişli olmak, Sosyal iletişim becerisine sahip olmak, )Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma, belirli vizyon ve görev sorumluluğu bilinci içerisinde; disiplinli çalışma alışkanlığına devlet vakar ve ciddiyetine yakışan ahlak ve tutuma sahip olmak, ı)İşin Süresi: Daimi (2 ay deneme süreli) Vakıf personel alıp almamakta serbesttir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE