İzmir Buca SYDV Personel Alımı

SYDV İzmir Buca da personel alımı yapacak. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere 3 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacak. Ayrıntılar haberin devamında.

İzmir Buca SYDV Personel Alımı
 Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İzmir Buca ilçesinde personel alacak. Alımı yapılacak olan personeler kadroda Belirsiz süreli çalışacak. Personellerden aranan şartlar ve başvuru bilgileri şöyledir:

GENEL ŞARTLAR:

1.Bölüm şartı aranmaktadır.(4 Yıllık Fakültelerin, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik,Ekonomi,Maliye,Kamu Yönetimi,Muhasebe,Hukuk,Bilgisayar Mühendisliği,Bilgisayar Öğretmenliği,Matematik Öğretmenliği,Edebiyat Öğretmenliği,Türkçe Öğretmenliği bölümlerinden mezun olmak.)
2.En son ÖSYM tarafından yapılan KPSS sınavından KPSSP3 türünden en az 60 ve üzeri puan almış olmak.
3.Son 1yıl içinde tam teşekkülü devlet veya üniversite hastaneleri tarafından verilen sağlıklı olduğuna dair,sağlık kurulu raporu almak.
4.Erkek olmak ve Askerliğini yapmış olmak.
5.Sabıkasının olmadığına dair sabıka kaydı
6.Son müracaat tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış, 31 yaşından gün almamış olmak
7. İzmir ilinde ikamet ettiğine dair nüfus müdürlüğünden alınmış yerleşim yeri belgesi
8.İstenilen belgelerin aslı veya noter tasdikli örnekleri dosya ile birlikte ilgililer tarafından bizzat Vakfa sunulacaktır. KPSSP3 belgesi bilgisayar çıktısı olabilir. Diğer istenilen belgeler aslı ibraz edilmek şartı ile yetkili makam tarafından görülerek onaylandıktan sonra tasdikli fotokopisi kabul edilerek aslı iade edilecektir.
9.Son başvuru tarihine kadar istenilen belgeleri ve şartları tam olarak yerine getirerek belgelerini ibraz edenler arasında KPSSP3 puan türünde en yüksek puana sahip olandan başlayarak ilk 15 müracaatçı mülakata tabi tutulmak üzere sistem üzerinde ve ilgililerin mail adreslerine bildirilmek suretiyle ve ayrıca hükümet konağı ilan tahtasında ilan edilmek suretiyle duyurulacaktır.
Sözlü sınava hak kazananlar 6 Nisan 2016 tarihinde saat :10.00'da Buca Kaymakamlığı makam odasında hazır bulunmaları gerekmektedir.
11. Son müracaat tarihi itibari ile belgelerini tam olarak ve bizzat teslim etmeyenler mülakata alınmayacaklardır. Mülakat tarih ve saatinde söz konusu yerde hazır olmayanların hakkı düşmüş olacaktır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE