İstanbul Kartal SYDV Personel Alımı

İstanbul Kartal SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı Yapıyor

İstanbul Kartal SYDV Personel Alımı

İstanbul Kartal SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı Yapıyor. SYDV İstanbul Kartal İlçesinde bünyesine dahil etmek üzere Belirsiz Süreli çalışacak 2 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapacaktır. Sizde SYDV İstanbul Kartal Personel Alım ilanına başvuruda bulunmak istiyorsanız, alt kısımda verilmiş olan , Genel niteliklere, Başvuru bilgilerine, Özel şartlara, Genel şartlara ve Genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

GENEL BİLGİLER:

İYİ DERECEDE KULLANABİLEN. sOSYAL HİZMETLER, SOSYOLOJİ VEYA PSİKOLOJİ  EN AZ B SINIFI İYİ DERECEDE OTO KULLANABİLEN.  Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı  MEB onaylı Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olmak.(Transkriptte bilgisayar dersi aldığının görünmesi de geçerlidir.) (4) yıllık lisans eğitimi veren yükseköğretim kurumlarının Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji mezun olmak. En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak  Adayların Kartal,Pendik,Maltepe,Tuzla,Sancaktepe,Sultanbeyli de ikamet ediyor olması,

GENEL NİTELİKLER:

 Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,  Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak,  18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak,  Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak. Yüksek Öğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan ve geçerli Kamu Personel Seçme Sınavından (2014) KPSS P3 puan türüne göre en az 70 puan almış olmak. İkamet ettiği ilçede en az Son 6 aydır ikamet ediyor olmak . Erkek olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akli ya da bedensel engeli bulunmamak. Başvurular şahsen yapılacak olup posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. *İşe alınacak personel sayısının 5 katı kadar aday geçerli KPSS P3 puanına göre en yüksek puandan başlayarak sıralanır ve mülakata çağrılır. Başvuru sırasında; Nüfus cüzdanı, Dlploma, İkametgah, Ehliyet, askerlikle ilişiği olmadığına dair belge gelinmesi.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE