İstanbul Kartal SYDV Personel Alımı 2015

İstanbul Kartal SYDV Personel Alımı 2015 Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor

İstanbul Kartal SYDV Personel Alımı 2015

İstanbul Kartal SYDV Personel Alımı 2015

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor. SYDV İstanbul Kartal ilçesinde bünyesine dahil etmek üzere belirsiz süreli çalışacak 2 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacaktır. Sizde İstanbul Kartal SYDV bünyesine dahil olmak için alt kısımda verilmiş olan  genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

GENEL BİLGİLER:  

SERTİFİKALI VEYA OKULDA DERS GÖRMÜŞ OLANLAR. SOSYAL HİZMETLER, SOSYOLOJİ VEYA PSİKOLOJİ  EN AZ B SINIFI, İYİ DERECEDE OTO KULLANAN Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı MEB onaylı Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olmak.(Transkriptte bilgisayar dersi aldığının görünmesi de geçerlidir.) Örgün Eğitim veren Üniversitelerin (4) yıllık lisans SOSYAL HİZMETLER, SOSYOLOJİ VEYA PSİKOLOJİ bölümlerinden birinden mezun olmak.  En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak Adayların Kartal,Pendik,Maltepe,Tuzla,Sancaktepe,Sultanbeyli de ikamet ediyor olması,

GENEL NİTELİKLER:

1) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 2) Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 3) 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, 4) Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak. 5) Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 6) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak. 7)Yüksek Öğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan ve geçerli Kamu Personel Seçme Sınavından (2014) KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. 8 )İkamet ettiği ilçede en az Son 6 aydır ikamet ediyor olmak . 9) ERKEK olmak. 10 )Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akli ya da bedensel engeli bulunmamak. 11) Başvurular şahsen yapılacak olup posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. *İşe alınacak personel sayısının 5 katı kadar aday geçerli KPSS P3 puanına göre en yüksek puandan başlayarak sıralanır ve mülakata çağrılır. BELİRTİLEN ŞARTLARA UYMAYAN BAŞVURULAR KESİNLİKLE DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE