İstanbul Kadıköy SYDV Personel Alımı

İstanbul Kadıköy SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor

İstanbul Kadıköy SYDV Personel Alımı
İstanbul Kadıköy SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor. SYDV İstanbul Kadıköy İlçesinde bünyesine dahil etmek üzere, Belirsiz süreli çalışacak 1 adet Sosyal yardım ve İnceleme Görevlisi alacaktır. Sizde SYDV İstanbul Kadıköy İş Başvurusunda bulunmak için alt kısımda verilmiş olan Genel niteliklere, Özel şartlara, Genel şartlara, Başvuru bilgilerine ve Genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.
GENEL BİLGİLER:
MEB onaylı Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olmak.(Transkriptte bilgisayar dersi aldığının görünmesi de geçerlidir.) (4) yıllık lisans eğitimi veren yükseköğretim kurumlarının Sosyal Hizmetler, Sosyoloji , Psikoloji, Halkla İlişkiler, bölümleriyle İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler,Siyasal Bilgiler Fakültelerinden birinden mezun olmak. En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak - Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
GENEL NİTELİKLER:
Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar,
Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak. Yüksek Öğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarfından yapılan ve geçerli Kamu Personel Seçme Sınavından (2014) KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. Son 1 yıldır İstanbul Anadolu yakasında il sınırları içinde ikamet ediyor olmak Erkek olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akli ya da bedensel engeli bulunmamak. Başvurular şahsen yapılacak olup posta ile yapılan başvurular kabül edilmeyecektir. *İşe alınacak personel sayısının 5 katı kadar aday geçerli KPSS P3 puanına göre en yüksek puandan başlayarak sıralanır ve mülakata çağrılır.
BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER:
Diploma aslı ve fotokopisi Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi Kpss 2014 sonuç Belgesi Ehliyet aslı ve fotokopisi 2 adet fotoğraf Bilgisayar sertifikası ya da transkript aslı ve fotokopisi En az 1 yıldır İstanbul?da ikamet ettiğini gösterir ikametgah belgesi aslı **İstenen evrakların aslı, görülüp sahibine iade edilecektir.
Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2016, 13:08

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE