İstanbul Beyoğlu SYDV Personel Alımı

İstanbul Beyoğlu SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor

İstanbul Beyoğlu SYDV Personel Alımı

İstanbul Beyoğlu SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor. SYDV, İstanbul Beyoğlu ilçesinde belirsiz süreli çalışacak 2 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacak. Başvurular 05.12.2014 tarihinde sona erecektir. Alt kısımda verilmiş olan bilgilerde genel başvurulara, genel bilgilere, istenilen belgelere, genel şartlara ve özel şartlara ulaşarak daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

GENEL BİLGİLER: Psikoloji,Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, Sosyal Hizmetler Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı  

Diğer Özel Şartlar: 4 yıllık lisans mezunu olmak ( Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, Sosyal Hizmetler bölümlerinin herhengi birinden lisans diplomasına sahip olmak, ) Erkek aday olmak ve askerliğini yapmış olmak,  Vakfın bulunduğu il sınırları ( İstanbul) içerisinde ikamet edilmesi gerekmektedir. Müracaat sahibinin evraklarını şahsen elden teslim etme zorunluluğu vardır.  Gerekli Evraklar: ( Mezuniyet Belgesi, CV, Sağlık Raporu, Adli Sicil Kaydı, Kimlik Fotokopisi, KPSS Sonuç Belgesi)

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE