İstanbul Beykoz SYDV Personel Alımı

İstanbul Beykoz SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı yapıyor

İstanbul Beykoz SYDV Personel Alımı

İstanbul Beykoz SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı yapıyor. SYDV İstanbul Beykoz İlçesinde bünyesine dahil etmek üzere Belirsiz süreli çalışacak 1 adet Büro görevlisi alımı yapacaktır. Sizde İstanbul Beykoz SYDV Personel alımı ilanına başvuruda bulunmak için, alt kısımda verilmiş olan genel niteliklere başvuru bilgilerine, özel şartlara ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

GENEL BİLGİLER: Sosyoloji, Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Halkla İlişkiler ve Sosyal Hizmetler ve iktisadi idari bilimler fakültesinin bölümlerinin birinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak ASGARİ B SINIFI EHLİYET SAHİBİ - Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan 2013 ve 2014 Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak, Office programlarını iyi derecede kullanabilmek , Yabancı dil ve B sınıfı ehliyet tercih sebebidir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE