İstanbul Bayrampaşa SYDV Personel Alımı

İstanbul Bayrampaşa SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı gerçekleştiriyor

İstanbul Bayrampaşa SYDV Personel Alımı

İstanbul Bayrampaşa SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı gerçekleştiriyor. SYDV İstanbul Bayrampaşa ilçesinde bünyesinin çalışan ihtiyacını gidermek üzere belirsiz süreli çalışacak 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapacaktır. Sizde İstanbul Bayrampaşa SYDV bünyesine dahil olmak için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurular 20 Mart 2015 tarihinde sona erecektir.

ARANAN ŞARTLAR:

Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı Bayrampaşa İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aşağıda belirtilen şartlar dikkate alınarak 1 (bir) "Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi" personel alacaktır. AÇIKLAMA 1. 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından; Fakültelerin Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümleri ile Kamu Yönetimi, Hukuk, Siyasal Bilimler, İktisat veya İşletme Fakülte veya Bölümlerinin birinden mezun olmak, 2. Personel Seçme Sınavında KPSS P3 türünde en az 60 puan almış olmak, 3. Sosyal İletişim becerisine sahip olmak, 4. Bilgisayar programlarını biliyor ve kullanabiliyor olmak, (Özellikle ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek.) 5. Muhasebe tecrübesi olan tercih edilir. 6. Vakıf iş tanımındaki nitelikleri taşımak ve görevi aksatacak derecede engeli bulunmamak, 7. Erkek olmak. 8. Askerliğini yapmış olmak. 9. En az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve araç kullanım konusunda deneyimli olmak, 10. En az 1 yıldır Bayrampaşa ilçesinde ikamet ediyor olmak. 11. Ön başvuru //appext.aile.gov.tr/vakifilan/Giris.aspx sitesinden yapılacaktır. 12. Müracaat sahibinin evraklarını vakfımıza şahsen elden teslim etmesi gerekmektedir. 13. Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü (S.Y.G.M.)? nün PERSONEL ALIM SİSTEMİ?nde kayıt işlemlerini tamamlayan başvuru sahipleri sistem tarafından KPSS P3 puanına göre sıralanacak ve alınacak personel sayısının 5 (beş) katı aday başvuru süresinin sona ermesine mukabil mülakata çağrılacaktır. 14. İşe kabul edilen aday en az 2 yıl süre ile vakfımızda çalışmayı taahhüt etmiş sayılacaktır. İSTENEN BELGELER ? Mezuniyet belgesi fotokopisi ? KPSS sonuç belgesi ? Sağlık raporu. ? Adli sicil kaydı. ? Kimlik fotokopisi. ? İkametgah belgesi (ADNK sisteminden en az 1 yıldır Bayrampaşa İlçesinde ikamet ettiğini gösterir belge.) NOT: Başvuru ile ilgili detaylı bilgiler (www.bayrampasa.gov.tr) adresinden takip edilebilecektir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE