İstanbul Başakşehir SYDV Personel Alımı

İstanbul Başakşehir SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı yapıyor

İstanbul Başakşehir SYDV Personel Alımı

İstanbul Başakşehir SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı yapıyor. SYDV İstanbul Başakşehir ilçesinde bünyesine dahil etmek üzere 1 adet belirsiz süreli çalışacak Büro Görevlisi alacaktır. Başvurular 23 Mart 2015 tarihinde sona erecektir. Sizde SYDV İstanbul Başakşehir bünyesine katılmak için alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

M.E.B ONAYLI BİLGİSAYAR SERTİFİKALI SOSYOLOJİ,PİSİKOLOJİ,SOSYAL HİZMETLER,İBFF EKONOMETRİ MEZUNU OLMA ŞARTI ARANMAKTADIR. - İNGİLİZCE, ARAPÇA, B-SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİ Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı DİĞER ÖZEL ŞARTLAR: 1-B SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİNE SAHİP OLMASI, 2-ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ OLMASI, 3-4 YILLIK ÜNİVERSİTELERİN SOSYOLOJİ,PİSİKOLOJİ,İBFF EKONOMETRİ, SOSYAL HİZMETLER VE SOSYAL BİLGİLER BÖLÜMLERİNDEN MEZUN OLMASI, 4-GEÇERLİ KPSS P-3 PUAN TÜRÜNDEN EN AZ 70 PUAN ALMIŞ OLMASI, 5-AKIL SAĞLIĞI VE VÜCUT FONKSİYONLARININ YERİNDE OLMASI 6-KENDİNİ İYİ İFADE EDİYOR OLMASI, SOSYAL İLETİŞİM BECERİSİNİN YÜKSEK OLMASI, 7-SUNUM TEKNİKLERİNİ İYİ YAPIYOR OLMASI, 8-ÖN MUHASEBE BİLGİSİ VE BİLGİSAYAR PROGRAMLARINA (WORD,EXCEL,POWER POİNT) HAKİM OLMASI, 9-SOSYAL PROJELER KONUSUNDA BİLGİ SAHİBİ OLMASI, 10-18 YAŞINI BİTİRMİŞ, 35 YAŞINDAN GÜN ALMAMIŞ OLMASI, 11-FARKLI ALANLARDA İŞ DENEYİMİNİN OLMASI, 12-VAKFIN BULUNDUĞU İLÇE SINIRLARI İÇERİSİNDE İKAMET EDİYOR OLMASI, 13-MÜRACAAT SAHİBİNİN EVRAKLARINI ELDEN TESLİM ETMESİ GEREKMEKTEDİR. NOT: MÜTEVELLİ HEYETİ ALIM YAPIP YAPMAMAKTA SERBESTTİR.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE