Isparta Sütçüler SYDV Personel Alımı

Isparta Sütçüler SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor

Isparta Sütçüler SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor. SYDV, Isparta Sütçüler ilçesinde 1 adet belirsiz süreli çalışmak üzere büro görevlisi alacak. Başvurular 03 Kasım 2014 tarihinde sona erecektir. Alt kısımda verilmiş olan bilgilerde, Genel niteliklere, alınacak adaylardan aranılan şartlara ve genel açıklamalara ulaşarak detaylı bilgi alabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

GENEL ŞARTLAR: Bilgisayar sertifikasına sahip olmak veya bilgisayar kullanabildiğini mülakat komisyonuna sınav esnasında ispat etmek, En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı 4 yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarının herhangi birinden mezun olmak, İşe alım sürecinde geçerli olan (2013-2014) yılı Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, Bilgisayar sertifikasına sahip olmak veya bilgisayar kullanabildiğini mülakat komisyonuna sınav esnasında ispat etmek, Sosyal iletişim becerisine sahip olmak, En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak, Başvuru tarihi itibariyle en az 6 aydır Sütçüler ilçesinde ikamet ediyor olmak, Sütçüler İlçesinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek, (Sınavda başarılı olan aday için geçerli)

NOT : İlan metninin tamamı Kaymakamlığımızın www.sutculer.gov.tr sitesinden görülebilir.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2018, 23:46

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE