Isparta Gelendost SYDV Personel Alımı

Isparta Gelendost SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor

Isparta Gelendost SYDV Personel Alımı

Isparta Gelendost SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor. SYDV Isparta Gelendost ilçesinde bünyesine dahil etmek üzere Belirsiz süreli çalışacak 1 adet Büro Görevlisi ve 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacak. Başvurular ise 05 Aralık 2014 tarihinde sona erecektir. Alt kısımda verilmiş olan bilgilerde Genel niteliklere, Özel şartlara, Başvuru bilgilerine ve Genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

BÜRO GÖREVLİSİ GENEL BİLGİLER:

İyi derecede bilgisayar kullanabilmek(Programcılık veya İşletmenlik veya Operatörlük Sertifikası yada Diploması bulunmak) 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmak (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler ve İletişim, İlahiyat fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Eğitim Fakültesi Bölümlerinden alınacaktır.) Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı - 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmak (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler ve İletişim, İlahiyat fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Eğitim Fakültesi Bölümlerinden alınacaktır.) ÖSYM tarafından 2013 veya 2014 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türüne göre en az 65 puan almış olmak. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. Başvuru tarihi itibariyle en az 6 aydır Gelendost İlçesinde ikamet ediyor olmak, İyi derecede bilgisayar kullanabilmek(Programcılık veya İşletmenlik veya Operatörlük Sertifikası yada Diploması bulunmak) İşe alınacak aday 5 yıl Gelendost Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında çalışmayı ve bu süre içerisinde Gelendost?ta ikamet etmeyi taahhüt edecektir.

SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ GENEL BİLGİLERİ:

İyi derecede bilgisayar kullanabilmek(Programcılık veya İşletmenlik veya Operatörlük Sertifikası yada Diploması bulunmak)  4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmak (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler ve İletişim, İlahiyat fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Eğitim Fakültesi Bölümlerinden alınacaktır.)  B sınıfı ehliyet sahibi olmak. - Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı  4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmak (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler ve İletişim, İlahiyat fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Eğitim Fakültesi Bölümlerinden alınacaktır.) ÖSYM tarafından 2013 veya 2014 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türüne göre en az 65 puan almış olmak. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. İyi derecede bilgisayar kullanabilmek(Programcılık veya İşletmenlik veya Operatörlük Sertifikası yada Diploması bulunmak) Başvuru tarihi itibariyle en az 6 aydır Gelendost İlçesinde ikamet ediyor olmak, İşe alınacak aday 5 yıl Gelendost Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında çalışmayı ve bu süre içerisinde Gelendost?ta ikamet etmeyi taahhüt edecektir. Alınacak eleman kırsal bölgede çalışacağından ve gerekirse tek başına hane ziyareti bulunacağından erkek eleman alınacaktır. B sınıfı ehliyet sahibi olmak.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE