Hatay Altınözü SYDV Personel Alımı

Hatay Altınözü SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor

Hatay Altınözü SYDV Personel Alımı

Hatay Altınözü SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor. SYDV Hatay Altınözü ilçesinde bünyesine dahil etmek üzere Belirsiz süreli çalışacak 2 adet Sosyal Yardım ve inceleme görevlisi alacaktır. Başvurular 23 Ocak 2015 tarihinde sona erecektir. Sizde SYDV Hatay Altınözü Personel alımı ilanına başvuruda bulunmak için alt kısımda verilmiş olan bilgileri inceleyebilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

GENEL BİLGİLER:

Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,  Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak,  18 yaşınıbitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak. 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının herhangi bir bölümünden mezun olmak. ÖSYM tarafından yapılan geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak şartları aranır. İlan tarihi itibarinden geriye dönük son 6 aydır ve halen Altınözü ilçe sınırları içerinde ikamet ettiğini Nüfus Müdürlüğünden alacağı "Adres Bilgileri Raporu" ile belgelemek.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE