Giresun Keşap SYDV Personel Alımı Yapıyor

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel eksikliğini gidermek için alım yapacağını belirtti ve Alımlar Giresun Keşap ilçesine yapılacak. Başvuru bilgileri ve şartlar şöyledir.

Giresun Keşap SYDV Personel Alımı Yapıyor

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için personel alımı yapacağını belirtti.Buna göre yayımlanmış olan ilana göre Giresun Keşap Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yayımladığı ilana göre Bünyesinde belirsiz süreli çalışacak 1 kişilik boş kadro ile Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacak. Adaylardan aranan başvuru şartları şöyledir.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Giresun Kepaş alımını yapacağı personel adayından, iyi derecede Bilgisayar kullanabilemek ve bunu belgelemek, En Az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, başvuru yapacak adaylar vakfın il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak v son 6 ay ikamet etmiş olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmaları gerekmektedir. Adayların yabancı dil bilgisi, sürücü belgesinin veya iş deneyiminin olması mülakat aşamasında tercih sebebi olarak değerlendirilir.

BAŞVURULAR:

Giresun Keşap Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesine alımını yapacağı sosyal yardım ve inceleme görevlisi için başvurularını en geç 04 Aralık 2018 tarihine kadar alacaktır. Buna göre adaylar başvurularını Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına yapabilirler. İlan hakkında detaylı bilgi almak için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2018, 14:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
fatma
fatma - 2 yıl Önce

her yerde deneyimli eleman aranıyor bu insanlar nerede deneyim kazanacak acaba çok merak ediyorum . bu sistemin biran önce kaldırılması gerekiyor insanlara bir kere şans verin!