Erzincan Kemaliye SYDV Personel Alımı

Erzincan Kemaliye SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor

Erzincan Kemaliye SYDV Personel Alımı

Erzincan Kemaliye SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor. SYDV Erzincan Kemaliye İlçesinde bünyesine dahil etmek üzere Belirsiz süreli çalışacak 1 adet Büro Görevlisi alacaktır. Başvurular 12 Aralık 2014 tarihinde sona erecektir. Alt kısımda verilmiş olan bilgilerde Genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. GENEL NİTELİKLER:

Büro görevlisi ünvanı için alınacak personelde gerekli olan windows, ofis programlarını bilmek.

 Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı Temel bilgisayar programları hakkında iyi derecede bilgi sahibi olmak ve bilgisayar sertifikasına sahip olmak.

 Muhasebe konusunda gerekli bilgi, belge ve sertifikasına sahip olmak tercih sebebidir. İş deneyimine sahip olanların ibraz edecekleri deneyim belgeleri tercih sebebidir. Sınava başvuruda bulunabilmek için ilgililerin başvuru tarihinin başladığı gün itibariyle Kemaliye İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olması gerekir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE