Erzincan Çayırlı SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı gerçekleştiriyor. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacak.

Erzincan Çayırlı SYDV Personel Alımı
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere 1 kişilik boş bulunana kadrosu için Sosyal Yardım ve İnceleme görevlisi alımı yapacak. Alımlar Erzincan Çayıtlı ilçesindeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına gerçekleşecek. Başvuruda bulunacak olan adaylar en geç 11 Ekim 2016 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylar belirsiz süreli görev alacaktır. 

- İKTİSADİ İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ,ZİRAAT FAKÜLTESİ MEZUNU OLMAK 
- B SINIFI EHLİYETE SAHİP OLMAK 
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı 
- İktisadi İdari Bilimler Fakültesi ve Ziraat Fakültesi Mezunu olmak,B sınıfıehliyete sahip olmak,İlçemizde en az 6 ay ikamet etmek,istenilen evraklar;Nufüs cüzdan fotokopisi,adli sicil raporu,askerlik terhis,tecil,muafiyet evraklarından biri yada durumunu ispatlar geçerli bir belge,sağlık raporu(medeni hakların ehliyeti için),diploma fotokopisi noter onaylı,geçerli KPSS sonuç çıktısı,ehliyet fotokopisi,ikametgah belgesi,özgeçmiş-CV

YORUM EKLE