En Az KPSS 60 Puan ile Yeni SYDV Büro Görevlisi Alım İlanları Yayımlandı!

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapacağını ilan etti. Yayımlanan ilanlara 2 farklı SYDV bünyesine alım yapacak. Başvuru şartları ve alım yapacak SYDV ler aşağıda yer almaktadır. İşte detaylar.

En Az KPSS 60 Puan ile Yeni SYDV Büro Görevlisi Alım İlanları Yayımlandı!

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 2 farklı bölgede alım yapacağını belirtti. Yayımlanan ilanlara göre Büro Görevlisi pozisyonunda alım yapılacak ve adaylar başvurularını Ekim ayi içerisinde gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İşin Olsa ekibi oalrak sizler için derlediğimiz bu haberimizde aranan şartlara ve başvuru bilgilerine ulaşacaksınız.

Buna göre Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Karabük Merkezde 1 Büro Görevlisi ve Gümüşhane Torul ilçesinde 1 Büro Görevlisi olmak üzere farklı 2 SYDV için 2 memur personel alımı gerçekleştirecek.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR NELERDİR?

Adayların söz konusu ilanlara başvuru yapabilmeleri için, Bilgisayar yeterlilik durumunu gösteriri belge bilgisayar fertifikasına sahip olmak, B Sınıfı ehliyete sahip olmak, 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin İktisat, Çalışma Ekonomisi, Endüstri İlişkileri, Maliye, İşletme ve Muhaebe bölümlerinden mezun olmuş olmak, Alım yapılacak il ve ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, ÖSYM tarafından yapılan Kamu personeli Seçme Sınavından 2017 veya 2018 yıllarına ait olan KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak gibi nitelikler aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanların yayım tarihi olan 01 Ekim 2018 tarihi itibari ile başlayabilr ve en geç 10 Ekim 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre başvurular son başvuru tarihine kadar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesi üzerinden yapılacaktır. İlanlar hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanın tam Metni

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2018, 15:25

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
yine atanamadım
yine atanamadım - 1 yıl Önce

karabük ve gümüşhanenin ilçesinde yaşayacaksın, ehliyetin olacak, kpss ye girip 60 alacaksın ve belli bir kaç bölümden mezun olacaksın, hmmm isim verseydiniz zahmet etmişsiniz.

Volkan
Volkan - 1 yıl Önce

Bu alımlarda bir tek kimi alacaklarına dair birtek isim vermemişler bir nevi adrese teslim ilanlar yine torpili olanlar kaptı işi torpilsizler beklemeye devam(aynı gemideyiz ana kimisi kaptan köşkünde kimileride güvertede)