En Az KPSS 60 Puan İle İzmir'de SYDV Personel Alımı Yapacak

Yapılan duyuruya göre Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı personel alımı yapacak. Alımlar İzmir Çiğli ilinde yapılacak. İşte detaylar.

En Az KPSS 60 Puan İle İzmir'de SYDV Personel Alımı Yapacak
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımlarına devam ediyor. İzmir Çiğli ilindeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesindeki personel eksikliği için 2 kişilik boş kadro ile Büro Görevlisi alacak. Adaylar işe belirsiz süreli çalışacak olup, başvurular en geç, 31 Mayıs 2017 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Ayrıca adaylar başvuru yapabilmesi için Kamu personeli Seçme Sınavından en az 60 Puan almış olmaları şarttır. 

İYİ DERECEDE BİLGİSAYAR PROGRAMLARI KULLANABİLMEK (WORD,EXCEL V.B OFİS PROGRAMLARI) 
- ÜNİVERSİTELERİN EN AZ 4 YILLIK MÜHENDİSLİK FAKÜLTELERİNİN SADECE BİLGİSAYAR BÖLÜMÜ,İLETİŞİM FAKÜLTELERİNİN İSTATİSTİK VE HALKLA İLİŞKİLER BÖLÜMÜ, İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTELERİNİN MALİYE, İŞLETME, İKTİSAT, EKONOMETRİ, MUHASEBE, ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİYEL İLİŞKİLER BÖLÜMLERİ, ÜNİVERSİTELERİN MÜSTAKİL İKTİSAT FAKÜLTELERİ, İŞLETME FAKÜLTELERİ, FEN EDEBİYAT FAKÜLTELERİNİN SOSYOLOJİ, PSİKOLOJİ,REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK BÖLÜMLERİNDEN BİR TANESİNDEN MEZUN OLMAK. 
- EN AZ B SINIFI EHLİYET SAHİBİ OLMAK VE AKTİF ARAÇ KULLANABİLMEK. 
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı 

- 1.
a) Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan ve geçerli Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak,
b) Büro Görevlisi için son 6 aydır ilçemizde ikamet ediyor olmak (Çevreyi, sosyal dokuyu tanıyor olmak)
2. Puanlar eşit olması halinde İngilizce bilenler tercih edilecektir. (Yabancı dil öğrenme kurslarından en az 6 aylık sertifikası olmak veya üniversitelerin yabancı dil ağırlıklı bölümlerinden mezun olmak)
3.Bilgi beceri ve mülakat sınavı sonunda işe başlayışta 3 yıl içerisinde kendi isteğiyle ayrılan personel Vakfımıza 10.000.-TL (Onbin) tazminat ödemek zorundadır.
4. MÜLAKAT SINAVINA ÇAĞRILACAK ADAYLAR İÇİN İSTENEN BELGELER;

Başvuru dilekçesi (Özgeçmiş, ikamet adresi ve iletişim bilgileri ve başvuru yapmak istediği unvan yazılı olarak dilekçede yer alacaktır),Diploma veya geçici mezuniyet belgesinin aslı veya noter tasdikli sureti,Önlü arkalı nüfus cüzdanı fotokopisi,Geçerli KPSS sınav sonuç belgesi aslı, Sürücü belgesi fotokopisi,2 adet vesikalık fotoğraf (son 6 altı ay içinde çekilen),Askerlik terhis veya ilişkisi yoktur belgesi aslı veya tasdikli sureti (Erkek adaylar için),Sağlık raporu (Aile Hekiminden alınması yeterlidir, işe başlayacaklardan tam teşekküllü devlet hastanesinden heyet raporu istenecektir.) Sabıka kaydı, Varsa İş Deneyim Belgeleri, Adrese dayalı nüfus kayıt örneği 5. Büro Görevlisi (2 kişi) alım ilanına ilişkin detaylar Çiğli Kaymakamlığı resmi web sitesinde (www.cigli.gov.tr) ilan edilmiştir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE