Çorum Osmancık SYDV Personel Alımı

Çorum Osmancık SYDV Personel Alımı Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor

Çorum Osmancık SYDV Personel Alımı

Çorum Osmancık SYDV Personel Alımı

Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor. SYDV Çorum Osmancık ilçesinde bünyesinin personel eleman ihtiyacını karşılamak üzere, belirsiz süreli çalışacak 1 adet Sosyal yardım ve İnceleme görevlisi alımı yapacaktır. SYDV Çorum Osmancık Personel alımı ilanına başvurular 06 Mart 2015 tarihinde sona erecektir. Sizde SYDV Çorum Osmancık ilçesinde bünyeye dahil olmak için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

GENEL NİTELİKLER:

Bölüm şartı aranmaktadır: Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun olmak, Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi için; Siyasal Bilgiler Fakültesi ve İktisadi İdari Bilimleri Fakültelerinden, İktisat,İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamu Yönetimi,Siyaset Bilimi, Hukuk, işletme,İstatistik, Halkla ilişkiler, Uluslararası Ekonomi,Uluslar arası ilişkişer. Muhasebe, Ekonomi, Hukuk fakültesi ve Fen Edebiyat ve Eğitim Fakültelerinin Sosyoloji, Pisikoloji,Rehberlik ve Pisikolojik Danışmanlık ve Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun olmak Vakfın bulunduğu il sınırları içerisinde ikamet edilmesi gerekmektedir. Diğer Özel Şartlar: Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun olmak, Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi için; Siyasal Bilgiler Fakültesi ve İktisadi İdari Bilimleri Fakültelerinden, İktisat,İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Kamu Yönetimi,Siyaset Bilimi, Hukuk, işletme,İstatistik, Halkla ilişkiler, Uluslararası Ekonomi,Uluslar arası ilişkişer. Muhasebe, Ekonomi, Hukuk fakültesi ve Fen Edebiyat ve Eğitim Fakültelerinin Sosyoloji, Pisikoloji,Rehberlik ve Pisikolojik Danışmanlık ve Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun olmak Diğer Özel Şartlar: Personel alımına ilişkin özel şartlar Osmancık Kaymakamlığının //www.osmancik.gov.tr/ adresinden yayınlanmıştır. - Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı Diğer Özel Şartlar: Personel alımına ilişkin özel şartlar Osmancık Kaymakamlığının //www.osmancik.gov.tr/ adresinden yayınlanmıştır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE