Çorum Bayat SYDV Personel Alımı 2015

Çorum Bayat SYDV Personel Alımı 2015 Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı yapıyor

Çorum Bayat SYDV Personel Alımı 2015

Çorum Bayat SYDV Personel Alımı 2015

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı yapıyor. SYDV Çorum Bayat ilçesinde bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere belirsiz süreli çalışacak 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapacaktır. Sizde SYDV Çorum Bayat bünyesine dahil olmak için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Çorum Bayat SYDV Personel alımı ilanına başvurularınızı 03 Mart 2015 tarihine kadar bitirmiş olmanız gerekmektedir. GENEL NİTELİKLER: Bilgisayar kullanabildiklerine dair belge En Az B sınıfı ehliyet  Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANACAK ÖZEL ŞARTLAR

1) Bilgisayar programlarını kullanabiliyor olmak. (Word, Excel vb. Ofis Programları) 2) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. 3) En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak 4) Sınavı kazanan adaylardan sözleşme aşamasında, görevi devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engeli bulunmadığına ve her türlü iklim koşulunda her türlü taşıtla seyahat etmeye engel olmadığına dair tam teşekküllü bir hastaneden alınacak sağlık kurulu raporu. 5) Kendisi veya ailesinin 01.01.2015 tarihi itibariyle Bayat ilçesinde ikamet ediyor olması 6) Vakfımızda en az 5 (beş) yıl çalışmayı taahhüt etmek, 5 yıl zarfında işi bırakması durumunda 40.000,00 (kırkbin) TL Vakfımıza tazminat ödeyeceğine dair noterden tasdikli taahhütname imzalanacaktır. 7) 01.01.2015 tarihi itibariyle 35 yaşından gün almamış olmak. 8) Alınacak personel 2 ay deneme süreli olarak çalıştırılacak olup 2 ay sonunda istenilen nitelikleri taşımadığı tespit edilirse hiçbir tazminat hakkı olmadan iş akdi feshedilecektir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE