Bitlis Mutki SYDV Personel Alımı

Bitlis Mutki SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı yapıyor

Bitlis Mutki SYDV Personel Alımı

Bitlis Mutki SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı yapıyor. SYDV Bitlis Mutki ilçesinde bünyesine dahil etmek üzere 1 adet belirsiz süreli çalışacak Büro Görevlisi alımı yapacaktır. Sizde SYDV Bitlis Mutki ilçesinin SYDV bünyesine dahil olmak için alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

GENEL BİLGİLER:

Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı 1.Büro Görevlisinin en az 4 yıllık Lisans programından mezun olmak. 2. Mutki ilçesinde başvuru tarihi itibari ile en az 6 ay ikamet etmiş olmak. 3. Bilgisayar ve Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak. 4. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. 5. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak. 6.Seyahat engeli bulunmamak. 7. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. 8. Öğrenmeye ve sürekli gelişime açık olmak. 9.Erkek Olması.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE