Bingöl Yayladere SYDV Personel Alımı

Bingöl Yayladere SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor

Bingöl Yayladere SYDV Personel Alımı

Bingöl Yayladere SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor. SYDV, Bingöl Yayladere ilçesinde bünyesine dahil etmek üzere, belirsiz süreli çalışacak 1 adet Büro Personeli alacak. Başvurular 07.11.2014 tarihinde sona erecektir. Alt kısımda verilmiş olan bilgilerde, genel niteliklere, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. GENEL BİLGİLER:

EN AZ B SINIFI EHLİYET Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı 

ÖZEL ŞARTLAR:

 ÖSYM tarafından yapılan 2013 ve 2014 Lisans düzeyinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavının herhangi birinden KPSSP3 puan türünde en az 60 (Altmış) puan almış olmak,  En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak.  İyi derecede bilgisayar kullanma becerisine sahip olmak. Windows işletim sistemleri, Word, Excel, Powerpoint, yazılım ve donanımlar hakkında bilgi sahibi olmak  Alınacak alanların tümünde proje döngüsü ve muhasebe bilgisi olan, yüksek lisans, KPDS ve benzeri dil sınavları sonucu, alanı ile ilgili sertifikalar, sürücü belgesi ve iş deneyimi olanlar, işe alınmada öncelikli olarak değerlendirilecektir.  Personel alımı İlçe sınırları dahilinde olacaktır. Bingöl Nüfusuna kayıtlı olmak ve ilan tarihi itibarıyla son 6 (altı) ay Yayladere ilçesinde ikamet ediyor olmak.  Mülakata 5 kişi çağrılacaktır. Yedek listeye yer verilmeyecektir. Mülakatta başarılı olup 15 gün içinde başarılı olan aday işe başlamazsa veya 15 gün içinde evraklarında asılsızlık olduğu tespit edilirse onun yerine mülakata girip yedeğe alınan ilk kişi işe başlatılır.  Personel işe alındıktan sonra Yayladere ilçe sınırlarında ikamet etmeyi kabul edecek

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE