Bingöl Solhan SYDV Personel Alımı

Bingöl Solhan SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor

Bingöl Solhan SYDV Personel Alımı

Bingöl Solhan SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor. SYDV Bingöl Solhan İlçesinde bünyesine dahil etmek üzere belirsiz süreli çalışacak 1 adet Büro Görevlisi alımı yapacaktır. Sizde SYDV Bingöl Solhan İş Başvurusunda bulunmak için alt kısımda verilmiş olan Genel niteliklere, Başvuru bilgilerine, Özel şartlara ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

GENEL BİLGİLER:

BİLGİSAYAR PROĞRAMLARINI KULLANABİLİYOR OLMASI İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ MUHASBE BÖLÜMÜ ve MALİYE BÖLÜMÜ MEZUNU Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı Son 6 aydır ilçede ikamet ediyor olmak, Alım yapılacak iş pozisyonuna sadece bayan adaylar başvuru yapabilirler. İdari ve İktisadi Bilimler Fakütesinin Muhasebe ve Maliye Bölümü ile Muhasebecilik deneyimi olması tercih nedenidir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE