Bingöl Adaklı SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Bingöl Adaklı ilçesinde personel alımı yapacak. Sizde başvuruda bulunmak için alt kısımdaki bilgileri inceleyiniz.

Bingöl Adaklı SYDV Personel Alımı
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 04 Nisan 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere 1 adet büro Görevlisi alacak. Alımı yapılacak olan personel Bingöl Adaklı ilçesinde ikamet ediyor olması ve Belirsiz süreli çalışabilecek olan adaylar, Başvuruda bulunacak olan adaylar en geç 15 Nisan 2016 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İlana ait diğer bilgiler şöyledir;

4 yıllık Yüksek Öğretim kurumlarından (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden) mezun olmak

En az B sınıfı Sürücü Belgesine sahip olmak, aktif olarak araç kullanıyor olmak.

Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

Personel alımında aranacak genel şartlar: Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Fon Kurulunca 16.02.2012 tarih ve 2012/1 sayılı kararı ile alınan genel şartları taşıyor olmak, Özel Şartlar; a) 4 yıllık Yüksek Öğretim kurumlarından (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden) mezun olmak ve ÖSYM tarafından yapılan geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavında (2014-2015) KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. b)Başvuru (01.04.2015) tarihinden itibaren en az 1 (Bir) yıldır Adaklı İlçesi sınırları dahilinde ikamet ediyor olmak, c)En az B sınıfı Sürücü Belgesine sahip olmak, aktif olarak araç kullanıyor olmak. Detaylı Bİlgi İçin:www.adakli.gov.tr adresine bakınız.
Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2016, 06:21

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE