Balıkesir Susurluk SYDV Personel Alımı

Balıkesir Susurluk SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor

Balıkesir Susurluk SYDV Personel Alımı

Balıkesir Susurluk SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor. SYDV Balıkesir Susurluk ilçesinde bünyesine dahil etmek üzere belirsiz süreli çalışacak 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacak. Başvurular 01 Aralık 2014 tarihinde sona erecektir. Alt kısımda verilmiş olan bilgilerde, Genel Niteliklere, Özel şartlara, Genel şartlara, Başvuru bilgilerine ve Genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.  

GENEL BİLGİLER:

İyi derecede Microsoft Office Programlarını(Word,Excel,PowerPoint) kullanmak Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler, Ekonometri,İktisat,İşletme,Kamu Yönetimi,Maliye,Halkla İlişkiler,İletişim ve Psikoloji, Sosyolojı,Felsefe,Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik,Sosyal Hizmetler.

GENEL ŞARTLAR:

B sınıfı sürücü belgesi Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı 2014 yılı KPSS P3 puanı en az 60 olmak, erkek aday olmak, sosyal iletişim becerisine sahip olmak Susurluk nüfusuna kayıtlı olmak ve /veya en az 01.01.2014 tarihinden itibaren Susurluk sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak ve mülakatı kazandığı takdirde Susurluk sınırları içersinde ikamet etmeye devam edeceğine dair taahhüt, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl sağlığı veya vücut sağlığı ile engeli bulunmamak, alınacak adayların tümünde yüksek lisans, KPDS ve varsa diğer sınavlar, sertifikalar ve iş deneyimi olanlar işe alımlarda dikkate alınabilecektir. Vakfımız mülakat sonucunda personel alıp almamakta serbesttir. Başvuru ve işe alımla ilgili bilgilerin tamamına Susurluk Kaymakamlığının www.susurluk.gov.tr adresinden erişilebilir.

YORUM EKLE