Balıkesir Sındırgı SYDV Personel Alımı

Balıkesir Sındırgı SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor

Balıkesir Sındırgı SYDV Personel Alımı

Balıkesir Sındırgı SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor. SYDV Balıkesir Sındırgı İlçesinde bünyesine dahil etmek üzere belirsiz süreli çalışacak 1 adet Büro Görevlisi alımı yapacaktır. Sizde SYDV Balıkesir Sındırgı Bünyesine katılmak istiyorsanız, alt kısımda verilmiş olan bilgilerde, Genel niteliklere, Başvuru bilgilerine, Özel şartlara, Genel şartlara ve Genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

GENEL BİLGİLER:

Word,Excel,Powerpoint ve Windows işletim sistemi bilmek ve bunu Milli Eğitim Bakanlığı kurumlarınca verilen sertifika ile belgelendirmek 4 yıllık Yükseköğretim kurumlarından mezun olmak(Sosyal Hizmetler,Sosyoloji,Psikoloji,Pisikolojik Danışmanlık ve Rehberlik,halkla ilişkiler,İletişim Fakültesi,İktisadi ve idari Bilimler Fakültesi,Siyasal Bilgiler,Eğitim Fakültesi ve Hukuk Fakültesi) Sındırgı Kaymakamlığı Web.sitesinden başvuru şartlarına ilişkin detaylı bilgi alınabilir

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE