Artvin Yusufeli SYDV Personel Alımı

Artvin Yusufeli SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor

Artvin Yusufeli SYDV Personel Alımı

Artvin Yusufeli SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor. SYDV Artvin Yusufeli ilçesinde personel ihtiyacını karşılamak üzere belirsiz süreli çalışacak 1 adet Büro Görevlisi alımı yapacaktır.Sizde Artvin Yusufeli SYDV PErsonel Alımı ilanına başvuruda bulunmak için alt kısımda verilmiş olan Genel niteliklere, Özel şartlara, Genel şartlara, Başvuru bilgilerine ve Genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

GENEL BİLGİLER:

İyi derecede bilgisayar kullanabilmek(Windows, Word, Excel, Powerpoint, internet uygulamaları v.b. )ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı eğitim kurumlarından sertifikalı olmak veya bitirmiş olduğu okulda zorunlu/ortak veya seçmeli bilgisayar dersi alan ve bunu resmi olarak belgelemek. Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı İyi derecede bilgisayar kullanabilmek(Windows, Word, Excel, Powerpoint, internet uygulamaları v.b. )ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı eğitim kurumlarından sertifikalı olmak veya bitirmiş olduğu okulda zorunlu/ortak veya seçmeli bilgisayar dersi alan ve bunu resmi olarak belgelemek. 4 (Dört) yıllık Fakültelerin ikinci, açık, dışarıdan (ekstren) veya örgün herhangi birisinden mezun olmak.  İlan başlangıcı olan 14.01.2015 tarihinden önceki bir tarihten itibaren Yusufeli İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak Sosyal iletişim becerisine sahip olmak İLANA İLİŞKİN DETAYLI BİLGİ HÜKÜMET KONAĞI İLAN PANOSU İLE //www.yusufeli.gov.tr/ ADRESİNDEN ÖĞRENİLEBİLİR.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE