Ardahan Göle SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Ardahan Göle ilçesinde bünyesine dahil etmek üzere 2 adet personel alacaktır. Sizde başvuruda bulunmak için haberimizin detaylarını inceleyiniz.

Ardahan Göle SYDV Personel Alımı

Ardahan Göle SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor. SYDV Ardahan Göle ilçesinde bünyesine dahil etmek üzere belirsiz süreli çalışacak 2 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapacak. Başvurular 22 Nisan 2015 tarihinde sona erecektir. Sizde Ardahan Göle Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ailesine katılmak için, alt kısımda verilmiş olan bilgileri inceleyerek daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Genel Bilgiler:

  • Bilgisayar Sretifikası veya transkript te bilgisayar eğitimi almış olanlar 
  • Sosyoloji, Psikoloji, Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri , Eğitim Fakültelerinin Felsefe Gurubu ve Bilgisayar bölümü 
  • En az B sınıfı Ehliyet 
  • Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı 

Genel Nitelikler:
1) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2) Sadece Erkek Adaylar Başvuru Yapabilir.(Aktif olarak Sahada Çalışacaklarından)

3) Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak.

4) 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak.

5) Askerlik görevini yapmış , muaf veya askerlikle ilişkisi bulunmamak. Tecilli Olan veya Askerlik görevini yapmamış olanların Başvurusu kabul edilmeyecektir.

6) Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

7) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar. Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak.

8) Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak.

9) Sosyal Yardım ve İnceleme görevlisinde 4 yıllık Yükseköğretim Sosyoloji, Psikoloji, Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri , Eğitim Fakültelerinin Felsefe Gurubu ve Bilgisayar bölümü mezunu olmak. Bu bölümler dışında başvurular kabul edilmeyecektir.

10) ÖSYM tarafından yapılan 2014 Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak.

11) Bilgisayar sertifikası zorunludur.

12) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak.

13) En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak ehliyeti olmayanların başvurusu kabul edilmeyecektir.

14) Mütevelli Heyeti Alım Yapıp Yapmamakta Yetkilidir.

15) Başvuracak adayların işe alım ilan tarihi olan 14/04/2015 tarihinden geriye dönük en az 6 ay Göle İlçesi sınırları içerisinde ikamet etmesi zorunludur.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE