Ankara Haymana SYDV Personel Alımı

Ankara Haymana SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor

Ankara Haymana SYDV Personel Alımı

Ankara Haymana SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor. SYDV Ankara Haymana İlçesinde bünyesine dahil etmek üzere 2 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacaktır. başvurular 26 Ocak 2015 tarihinde sona erecektir.Sizde Ankara Haymana SYDV Personel alımı ilanına başvuruda bulunmak için alt kısımda verilmiş olan genel niteliklere, özel şartlara, genel şartlara, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

GENEL BİLGİLER: MEB onaylı bilgisayar sertifikası sahibi olmak 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmak, (Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler,ve Sosyal Hizmetler Bölümleri) En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak Mülakatı kazanması durumunda, Haymana İlçesinde ikamet edeceğini kabul ve taahhüt edeceğini gösterir belgeyi noter onaylı taahhütnameyle belgeleyerek, müracaatı esnasında bu belgeyi Vakfa teslim etmek. ONLİNE OLARAK BAŞVURULDUKTAN SONRA İSTENİLEN EVRAKLAR 27/01/2015 - 28/01/2015 TARİHİ MESAİ BİTİMİNE KADAR HAYMANA SYDV MÜDÜRLÜĞÜNE ŞAHSEN ELDEN TESLİM EDİLECEKTİR. BAŞVURUSU SÜRESİ BİTENE KADAR ADAYLAR BAŞKA BİR VAKFA BAŞVURAMAYACAKTIR, ADAYIN İSMİ MÜLAKAT LİSTESİNDE AÇIKLANMASI DURUMUNDA MÜLAKAT BİTENE KADAR BAŞKA BİR VAKFA BAŞVURU YAPAMAYACAKLARDIR *KPSS P3 PUANI EN AZ 70 VE DAHA YUKARISI OLMAK

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE