Ankara Evren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Büro Görevlisi Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapacağını belirtti. Yayımlanan ilana göre Ankara Evren ilçesinde Büro Görevlisi alınacak.

Ankara Evren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Büro Görevlisi Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yayımlamış olduğu ilana göre bünyesine alım yapacağını belirtti. Yapılan duyuruya göre Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Ankara Evren ilçesindeki eksikliğini karşılamak için Büro Görevlisi kadrosuna toplamda 1 kişilik boş kadro ile alım yapacak. Adaylar başvurularını gerçekleştirebilmeleri için aranan bütün nitelikleri taşımaları gerekmektedir.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Ankara Evrene alımını yapacağı Büro Görevlisi adaylarını Belirsiz süreli alacak olup adayların başvuru yapabilmeleri için, Bilgisayar İşletmeleri Sertifikasına sahip olmaları, En az B Sınıfı ehliyete sahip olmaları ve Office programlarına hakim olabilmeleri gerekmektedir.

Başvuru yapacak adaylar ise başvurularını aranan nitelikler doğrultusunda en geç 15 Ocak 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri şarttır. Detaylı bilgiyi Ankara Evren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfından alabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2020, 20:00
YORUM EKLE