Ankara Bala SYDV KPSS 60 Puan İle Personel Alımı Yapıyor

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapacağını belirtti. Alım Ankara Bala ilçesinde yapılacaktır. İşte başvuru şartları ve diğer bilgiler.

Ankara Bala SYDV KPSS 60 Puan İle Personel Alımı Yapıyor

Ankara Bala ilçesinde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere 1 kişilik boş kadro ile Büro Görevlisi alımı yapacak. Adaylar belirsiz süreli çalışacak olup, başvurular en geç 30 Kasım 2017 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Adaylar başvuru yapabilmeleri için 2016 veya 2017 yıllarında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmaları şarttır.

Bilgisayar ve ofis programlarını kullanabilen, 
Üniversitelerin Sosyoloji, Sosyal Hizmetler, Psikoloji, Halkla İlişkiler, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümleri ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 
B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, 
Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı 
4 yıllık yüksek öğrenim kurumlarından mezun olmak (Üniversitelerin Sosyoloji, Sosyal Hizmetler, Psikoloji, Halkla İlişkiler, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümleri ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi),Bilgisayar ve ofis programlarını kullanabilen,Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya özrü bulunmayan, öğrenmeye, sürekli gelişime açık olman,belirli vizyon ve görev sorumluluğu bilinci içerisinde, disiplinli çalışma alışkanlığına, devlet vakarına ve ciddiyetine yakışan ahlak ve tutuma sahip olan,B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,6 ay içerisinde Bala İlçesi sınırları içerinde ikamet ediyor olmak,İşe alım sürecinde geçerli olan (2016-2017 yılı) Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 Puan türünden en az 60 puan almış olmak, Yalnızca Erkek adaylar başvuruda bulunabileceklerdir.

YORUM EKLE