Ağrı Doğubeyazıt SYDV Personel Alımı Yapıyor! KPSS 60 Puan İle

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı gerçekleştiriyor. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Ağrı Doğubeyazıt ilçesinde farklı pozisyonlarda personel alacak.

Ağrı Doğubeyazıt SYDV Personel Alımı Yapıyor! KPSS 60 Puan İle

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yaptığı duyurusu ile bünyesine istihdam sağlamak üzere alım yapacak. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Ağrı Doğubeyazıt ilçesindeki eksikliği karşılamak üzere, 4 Büro Görevlisi ve 1 Sosyal yardım ve İnceleme Görevlisi olmak üzere toplamda 5 kişilik kadro ile personel alımı yapacak. Adaylar belirsiz süreli çalışacak olup başvurularını en geç 26 Eylül 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre başvuru yapacak adaylari 2016 veya 2017 yıllarında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmaları zorunludur.

En az 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Felsefe, Sosyoloji, Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümü, Sosyal Hizmetler ve Halkla İlişkiler bölümü mezunu olmak. 
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı 


- ADAYLARDA ARANACAK GENEL VE ÖZEL ŞARTLAR

1.Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

2.Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak,

3.18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak,

4.Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak,

5.Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

6.Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak.

7.Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak.

8.İş tanımlarında belirtilen nitelikleri taşımak. 9.Sosyal İletişim becerisine sahip olmak,

10.Bilgisayar Programları Kullanabilmek (Word, Excel vb. ofis programları)

11.ÖSYM tarafından 2016 veya 2017 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almak.

12.Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile ilgili özrü bulunmamak,

13.En az 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Felsefe, Sosyoloji, Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümü, Sosyal Hizmetler ve Halkla İlişkiler bölümü mezunu olmak.

14.İlan tarihinden itibaren son 6 ay içerisinde (Adres tescil tarihi 01.03.2017 tarihi ve öncesinde) Doğubayazıt?ta ikamet ediyor olmak. Not: İlan ile ilgili ayrıntılı bilgiye ve başvuru için gerekli belgelere //www.dogubayazit.gov.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE