Ağrı Doğubayazıt SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinin personel ihtiyacı karşılamak için belirsiz süreli personel alacak.

Ağrı Doğubayazıt SYDV Personel Alımı
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Ağrı Doğubayazır ilçesinde ki Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi kurumu 3 adet Belirsiz süreli çalışacak Büro Görevlisi alımı gerçekleştirecek. Başvuruda bulunacak olan adaylar, en geç 23 Eylül 2016 tarihine kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir. 

- Psikoloji Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü 
- BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANACAK ÖZEL ŞARTLAR 1- Sosyal İletişim becerisine sahip olmak, 2- Bilgisayar Programları Kullanabilmek (Word, Excel vb. ofis programları) 3- ÖSYM tarafından 2015 veya 2016 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almak. 4- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile ilgili özrü bulunmamak, 5- En az 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Psikoloji bölümü veya Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun olmak. Not: İlan ile ilgili ayrıntılı bilgiye ve diğer detaylara //www.dogubayazit.gov.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz

YORUM EKLE