3 Yeni SYDV Personel Alım İlanları Yayımlandı! KPSS Şartı Yok

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı farklı illerde yayımladıkları ilanlara göre bünyelerindeki personel eksikliğini gidermek için alım yapacaklar. İlgili ilanlar yayımlandı ve sizlerle detayları paylaşıyoruz.

3 Yeni SYDV Personel Alım İlanları Yayımlandı! KPSS Şartı Yok

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapacak. Türkiye İş Kurumu intrnet sayfasında yayımlanmış olan ilanlara göre farklı vakıflar bünyelerindeki işçi personel eksikliğini gidermek için farklı 3 bölgede alım yapacağını ilan etti. Bizlerde İşin Olsa ekibi olarak sizlere detayları akratıyoruz.

İŞKUR tarafından yayımlanmış olan ilana göre Muğla Köyceğiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Sivas Gölova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve Sivas Yıldızeli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı toplamda 6 personel alımı yapılacak. Buna göre Muğla Köyceğizde 1 Beden İşçisi  Sivas Gölova da 4 Evde Yaşlı Bakım Hizmetleri ve temizlik personeli ve Sivas Yıldızeli'de 1 Sosyal Market ve Büro İşçisi alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Adayların ilgili ilanlara başvuru yapabilmeleri için, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, 18 Yaşını tamamlamış olmak, Alım yapılacak il de ikamet ediyor olmak, Evde yaşlı bakım personeli pozisyonu için hasta yaşlı bakım alanlarında belgesi- sertifikası olanlar öncelikle olacaktır. Herhangi bir sabıka kaydı olmamk, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak gibi nitelikler aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Adaylar başvurularına ilanların yayımlanması ile birlikte başlayabilir ve Muğla için en geç 19 ocak 2019, Sivas Gölova için en geç 21 Ocak 2019 ve Sivas Yıldızeli için en geç 18 Ocak 2019 tarihine kadar başvuruların gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Aşağıdan ilanların tam metinlerine ulaşabilirsiniz.

Muğla Köyceğiz SYDV İlanı

Sivas Gölova SYDV İlanı

Sivas Yıldızeli SYDV İlanı

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2019, 23:38

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE