3 SYDV KPSS Puan Sırasına Göre Memur Personel Alıyor!

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesindeki memur personel eksikliğini gidermek için alım yapacağını belirtti. 3 Farklı bölgede alımı yapılacak Vakıflar için detaylı bilgileri sizlere haberimizde aktarıyoruz.

3 SYDV KPSS Puan Sırasına Göre Memur Personel Alıyor!

Yayımlanan ilanlara göre farklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları bünyelerindeki memur personel eksikliğini gidermek için alım yapıyorlar. Buna göre İşin Olsa ekibi olarak sizler için hazırladığımız bu haberimizde alımlar hakkında tüm detayları sizlere aktarıyoruz.

HANGİ SYDV HANGİ POZİSYONDA ALIM YAPACAK?

Yukarıda da bilgisini verdiğimiz üzere farklı Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları farklı pozisyonlarda alım yapıyor. Buna göre Denizli Bozkurt ilçesinde bulunan SYDV bünyesine 1 kişilik boşluk ile Sosyal yardım ve İnceleme Görevlisi alacağını ilan etti. İstanbul Sultanbeyli'de bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 2 Büro görevlisi ve Çankırı Orta ilçeside bulunan SYDV ise 2 kişilik boş kadro ile Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapacağını belirtti. 

Söz konusu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları alımını yapacağı adaylar için çalışma şekli'ni belirsiz süreli belirtti.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Vakıflar adaylardan başvuru için, 4 yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarının Sosyoloji, Psikoloji, Danışmanlıki Maliye, Muhasebe, İşletme, İktisat, Hukuk, Siyaset Bilimi ve kamu yönetimi bölümlerinden mezun olmuş, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip, Alım yapılacak vakfın il ve ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, 35 yaşından gün almamış olmak, ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden puan almış olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Sosyal İletiim becersi yüksek olmak gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurına başlayabilirler. Buna göre adaylar başvurularını en geç İstanbul Sultan beyli SYDV için 14 Aralık 2018, Çankırı Orta SYDV için en geç 25 Aralık 2018 tarihine kadar ve Denizli Bozkurt SYDV için en geç 19 Aralık 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İlgili ilanlar hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanın tam Metni

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2018, 16:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
İnci Dmrkl
İnci Dmrkl - 2 yıl Önce

ikamet zorunluluğu olmasın zaten alınırsak yerleşiriz o şehire