Sosyal Yardımlar SYDV 3 İlde 10 Memur ve Personel Alımı İlanı Yayımlandı

Aile Bakanlığına bağlı olan Sosyal yardımlar Genel Müdürlüğü 3 şehirde 10 kişilik kadro ile memur ve personel alımı yapılacak. Kadro ve şartlar haberde.

Sosyal Yardımlar SYDV 3 İlde 10 Memur ve Personel Alımı İlanı Yayımlandı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğüne bağlı Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları bünyelerine farklı alanlarda memur alımı ve personel alımı ilanları yayımladılar. KPSS siz Personel Alımı yapılacak. KPSS Puanı ile Memur Alımı yapılacak. 3 farklı il için ilan yayımlanmış olup her ilan için başvuru süreci başlamıştır.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

SYDV Personel Alımı ilanlarına başvuru için adayların belirtilen şartları sağlamaları gereklidir. Adaylar öncelikle alım yapılacak illerde ikamet ediyor olmaları gerekli, Ayrıca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Sağlık açısından görevini yerine getirmesine engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, 18 yaşını tamamlamış ve 45 yaşından büyük olmamak, Kamu haklarından mahrum olmamak gibi genel nitelikler talep edilecek.

KPSS siz Personel Alımı İlanları ve Detayları:

İŞKUR aracılığı ile duyurulan ilanlara başvuru için herhangi bir KPSS şartı talep edilmeyecek. KPSS siz Personel Alımları Amasya ve Gaziantep illerinde yapılacak.

Amasya Göynücek ilçesindeki SYDV de görev yapmak üzere 6 kişi alınacak. Personel adayları Göynücek İlçe merkezi ve Köylerinde İkamet eden ihtiyaç sahibi yaşlı vatandaşların ev temizliği ve benzeri işlerde görevlendirileceklerdir.

Gaziantep Şehitkamil SYDV ise 2 tercüman alımı yapacağını bildirdi. Tercüman alımı için KPSS Şartı talep edilmeyecek ancak adayların 4 yıllık üniversitelerin dil bölümlerinden mezun olmuş olmaları ve YDS den Arapça dilinden en az 60 puan almış olmaları gereklidir.

KPSS siz Personel alımlarına başvurular sadece şahsen ilgili vakıflara yapılacaktır. Diğer Tüm KPSS siz Personel Alımı İlanlarına Buradan ulaşabilirsiniz.

KPSS Puanı İle Alım Yapılacak SYDV İlanı:

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü sitesinde yayımlanan ilana göre İstanbul Fatih SYDV bünyesine 2 memur alımı yapacak. 1 Muhasebeci ve 1 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alanlarında atama işlemleri tapılacak. Adaylardan 2020 yılında yapılmış olan KPSS'den en az 60 puan almış olmak şartı aranacak. Başvurular başlamış olup en geç 13 Eylül 2021 tarihine kadar yapılması gereklidir.

İstanbul Fatih SYDV başvuruları " https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/AnnouncementList.aspx " adresi üzerinden yapılacak.

KPSS Puanı İle Diğer Memur Alımı ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE