Şırnak Beytüşşebap SYDV Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapacağını belirtti. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Şırnak ilindeki eksikliği için 2 kişi alacak. İşte detaylar.

Şırnak Beytüşşebap SYDV Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesine, Şırnak Beytüşşebat ilçesinde 2 kişilik boş kadro ile Sosyal Yardım ve İnceleme görevlisi alacak. Adsaylar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında belirsiz süreli olarak çalışacak olup, başvuru yapmak isteyen adaylar en geç, 06 Kasım 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı .4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmak. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi kadrosu için 4 Yıllık İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Eğitim Fakülteleri ile Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümlerinden birinden mezun olmak. Özel şart olarak başvuruda bulunacak kişinin bölgeyi iyi tanıyor olmasının önemi göz önünde bulundurularak en az son 6 aydır ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

YORUM EKLE