Muğla Marmaris SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak için Muğla Marmaris ilçesinde personel alacak.

Muğla Marmaris SYDV Personel Alımı
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yaptığı duyurusunda bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak için Muğla Marmaris ilçesinde belirsiz süreli çalışacak olup 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacak. Başvuruda bulunacak olan adaylar en geç 30 Aralık 2016 tarihine kadar başvurularını gerçkleştirmeleri gerekmektedir. Alım bilgileri şöyledir:

- Çok iyi derecede bilgisayar kullanabilmek ve bunu belgelendirmek. 
- En az 5 yıllık B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak. 
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı 
- 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının herhangi birinden başarıyla mezun olmak. İşe alım sürecinde geçerli olan Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. Vatandaşların yardım taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerinde yürümesine ve dışarıda iş yapmasına engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmamak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek, akıl hastalığı, vücut sakatlığı ve özrü bulunmamak. En az 5 yıllık B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak. Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olmak, belirli vizyon ve görev sorumluluğu bilinci içerisinde, disiplinli çalışma alışkanlığına, devlet vakarına ve ciddiyetine yakışan ahlak ve tutuma sahip olmak. Çok iyi derecede bilgisayar kullanabilmek ve bunu belgelendirmek. İlan tarihi itibariyle son 6 aydır Marmaris?te ikamet ediyor olmak. Engelli vatandaşlarımıza yardımcı olabilmek için kullanılabilecek; İşaret Dili Sertifikası, Etkili İletişim Stratejileri ve Beden Dili Sertifikası vb. sertifikalara sahip olmak. Kurumdaki ihtiyaç sebebi ile bayan personel alınacaktır. Adayların başvurdukları pozisyon için belirtilen şartlara ilişkin belgelerini son başvuru günü saat 17.00'a kadar Vakfımıza bizzat kendilerinin teslim etmesi zorunludur. Mülakat sonucu Vakfımızın işe alım yapıp yapmama kararı Mütevelli Heyeti'nin takdirindedir. Mülakatı kazanıp işe alınacak kişiden tam teşekküllü devlet hastanesinden rapor istenecektir. Başvuru detayları için Marmaris Kaymakamlığı www.marmaris.gov.tr adresinden bilgi alınabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah
Abdullah - 5 yıl Önce

Ayni yerde ikamet etmekte nedir? Madem personele ihtiyaç var il dışındakileri de değerlendirilmesi gerekir. Saçmalığa son verin.