Mayıs Ayı ASHB 5 Şehir'de Personel Alımı İlanları ( SYDV ) KPSS YOK!

ASHB personel alımı ilanları Mayıs ayı listesi belli oldu. Farklı kadrolarda 5 SYDV KPSS Şartı Olmaksızın personel alımı yapılacak.

Mayıs Ayı ASHB 5 Şehir'de Personel Alımı İlanları ( SYDV ) KPSS YOK!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı ilanları yayımlandı. ASHB bağlı olan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına KPSS Şartı olmaksızın çok sayıda personel alımları yapılacak. Aynı zamanda Ülke geneli farklı alanlarda personel alımları için ilanlar yayımlandı. İşin Olsa ekibi olarak takipçilerimiz için özel olarak hazırladığımız bu haberimizde sizlere SYDV Personel Alımlarına ilişkin detayları paylaşacağız.

SYDV Personel Alımı Yapılacak Şehirler ve Kontenjan Dağılımı:

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı olan Sosyal Yardımlar genel müdürlüğü ve birimleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları bünyelerindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı alanlarda personel alımı ilanı yayımladılar. Söz konusu personel alımları için adaylardan herhangi bir KPSS Şartı aranmayacak olup İşçi ve Personel Statüsünde Kadın Erkek personel alımı yapılacak.

Hangi Şehirlerde Personel Alımı Yapılacak!

  • Kastamonu,
  • Balıkesir,
  • Adana,
  • Diyarbakır,
  • Tokat,

Kontenjan Dağılımı ve Başvuru Tarihleri:

Kastamonu SYDV: 7 Geçici Temizlik Görevlisi ( 4 Kadın , 3 Erkek )

Son Başvuru Tarihi: 19.05.2022

Balıkesir İvrindi SYDV: 1 Şoför, 2 Temizlik İşçisi

Son Başvuru Tarihi: 25.05.2022

Adana Saimbeyli SYDV: 4 Yaşlı Bakım Elemanı ( Temizlikçi),

Son Başvuru Tarihi:  18.05.2022

Diyarbakır Çüngüş SYDV: 1 Erkek, 

Son Başvuru Tarihi: 18.05.2022

Tokat Almus SYDV: 5 Temizlik Görevlisi,

Son Başvuru Tarihi: 18.05.2022

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

SYDV Personel alımı başvurusu için adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Alım yapılacak ve ilçede ikamet ediyor olmak, Herhangi bir sosyal güvencesi olmamak" gibi nitelikler aranacak.

Ayrıca adayların ilgili mesleğinin gerektirdiği nitelikleri sağlıyor olmaları gerekmektedir.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

SYDV Personel alımı için adaylar başvurularını şahsen ilgili Vakıflara gerçekleştirilecek. Yukarıdaki son başvuru tarihleri ele alınarak başvuru yapılacak. Aynı zamanda ilanlar İŞKUR Kurum dışı ilanlar kısmında yayımlanmış olup ilanların detaylarını İŞKUR üzerinden inceleyebilirsiniz.

YENİ İLANLARDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ.

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2022, 13:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Melike dağcan
Melike dağcan - 2 yıl Önce

Kardeşim onbeş milyona yıllardır vermiş olduğunuz yardımlar,çifte maaşları yirmi yıldır kasti olarak devlet kurumlarına işe alınmayan torpilsiz halen işsiz olan milyonlarca üniversiteler mezunlarının ödemiş oldukları vergiler olmasına rağmen şu andaki iş verilmeyenlerin ceplerinden çıkan ve alınan paralar olmasına rağmen bu işsiz üniversite mezunlarına kamuda işe alınmalarımı haksızlık olur.yazık yazık günah günah bu insanlara,bunların hakları hiç helal olurmu yani Allah bunu kabul edermi hoşuna gidermi.

Melike Dağcan değil
Melike Dağcan değil - 10 ay Önce

Bu üstteki uzun yorumu yapan ben değilim adımı kullanarak yorum yapılmış... peki neden??