Elazığ Alacakaya SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere 1 kişilik kadro ile Elazığ Alacakaya ilçesinde personel alımı yapılacak.

Elazığ Alacakaya SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımlarına devam ediyor. Elazığ Alacakaya ilçesinde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak amaçlı 1 kişilik boş kadro ile Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacak. Adaylar belirsiz süreli çalışacak olup, Başvurularını en geç 06 Kasım 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

GENEL BİLGİLER:

Bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilmek.ve Bilgisayar sertifikası sahibi olmak. 

- 4 Yıllık eğitim veren Yükseköğretim Kurumlarına bağlı; Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyal Hizmetler, Fen Edebiyat.-İnsani Bilimler Fakültesi(pedagojik ve formasyon belgesine sahip olmak) ve Eğitim Fakültesi Bölümlerinden mezun olmak. 

- EN AZ B SINIFI EHLİYETTE SAHİP OLMAK 

- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı 

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisinde Aranacak Özel Şartlar:

1- 4 Yıllık eğitim veren Yükseköğretim Kurumlarına bağlı; Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyal Hizmetler, Fen Edebiyat.-İnsani Bilimler Fakültesi(pedagojik ve formasyon belgesine sahip olmak) ve Eğitim Fakültesi Bölümlerinden mezun olmak.

2- Bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilmek.ve Bilgisayar sertifikası sahibi olmak.

3- İlçe sınırları içinde ikamet etmek.(30.10.2017 tarihinden önce en az altı ay, ikamet etmek)

4- En az B sınıfı ehliyete sahip olmak.

YORUM EKLE