ASHB 5 İlde SYDV KPSS 60 İle Memur ve KPSS siz Personel Alımı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 5 farklı şehirde olan SYDV'ler farklı kadrolarda memur alımı ve personel alımı yapacaklar.

ASHB 5 İlde SYDV KPSS 60 İle Memur ve KPSS siz Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları memur alımı ve personel alımı ilanı yayımladılar. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı olan Vakıflar bünyelerindeki eksikliği karşılamak üzere ilan yayımladılar. Bu yönde Alımlar 5 farklı şehirde yapılacak. İlanların detaylarını İşin Olsa ekibi olarak sizler için paylaştık. Peki kimler başvuru yapabilecek?

KPSS Puanı İle Memur Alımı Yapan SYDV'ler Hangileridir? İlan Detayları Nedir?

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı olan Vakıflara KPSS puanı ile memur alımı yapılıyor. Bu kapsamda başvuru için adaylardan Lisans seviyesinde KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı aranacak. Öte yandan başvuru için en az dört yıllık eğitim veren Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmaları gereklidir.

Ayrıca genel başvuru şartları ise " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşından büyük olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Kamu haklarından mahrum olmamak" şartları aranacak.

İşte KPSS puanı ile Lisans mezunu memur alımı yapacak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları:

Giresun Sebinkarahisar SYDV:

SYDV 2 kişilik kadro ile Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapılacak. Özel olarak adaylardan 2020 veya 2021 yıllarında yapılan KPSS'den en az 60 puan almış olmak, Sosyal İletişim Becerisine sahip olmak ve en az 6 aydır Şebinkarahisar ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranacak. İlana başvurular en geç 03 Şubat 2022 tarihine kadar yapılmış olması gereklidir. İlan hakkında detayları İçin Buraya Tıklayınız.

Uşak Esme SYDV:

1 Büro Görevlisi alımı için ilan yayımlandı. Buna göre özel olarak, dört yıllık eğitim veren üniversitelerin bölümlerinden mezun olmuş olmak ve 2020 veya 2021 yılı yapılan KPSS'den en az 60 puan almış olmak şartı aranacak. İlanın Detayları için Buraya Tıklayınız.

KPSS Şartı Olmaksızın İşçi ve Personel Alımı SYDVler ve İlan Detayları nedir?

Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına işçi ve personel alımları devam ediyor. Yayımlanan ilanlar ile işçi ve personel kadrolarında alım yapılacak. Başvuru için KPSS Şartı aranmayacak olup seçimler mülakat ile yapılacak. Başvuru şartlarını taşıyan her zaman başvuru yapabilir.

Edirne Enez SYDV:

Kadın erkek adaylardan başvuru alınacak olup toplamda boş kontenjan sayısı 4 olarak bildirilmiştir. Bu kapsamda 4 kişilik boş kadro ile 2 Erkek ve 2 Bayan adaylar alınacak. Temizlik personeli pozisyonunda yapılacak personel alımları için 24 - 50 yaş aralığında olmak, en az ilkokul mezunu olmak, hasta ve yaşlı bakım sertifikasına sahip olmak tercih sebebidir. İlanın detayları Burada.

Diyarbakır Bismil SYDV:

Diyarbakır SYDV bünyesine toplamda 12 personel alımı yapacak. Alımlar 3 Koordinasyon ( Bayan ) ( Aile Destek Merkezi ) ve 9 Temizlik görevlisi pozisyonunda yapılacak. Başvuru için özel olarak adaylardan en az ilkokul mezunu olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak şartları aranacaktır. İlana başvurular 1 Şubat 2022 tarihi ile başlayıp en geç 2 Şubat 2022 tarihine kadar devam edecektir. İlanın Detayları Burada

İzmir Kiraz SYDV:

Kiraz SYDV 1 kişilik kadro ile Temizlik personeli alımı yapacak. Başvuru için en az ilkokul mezunu olmak, ŞKUR kayıtlı olmak, En az 2 yıldır ilçede ikamet ediyor olmak, Sosyal iletişim becerisine sahip olmak şartları aranacak. Başvurular 2 - 8 Şubat 2022 tarihleri arasında alınacak. İlanın Detayları Burada

YORUM EKLE
YORUMLAR
Leyla Gürler
Leyla Gürler - 2 yıl Önce

Başvuru nerde yapılıyor

Emıne paşaoğlu
Emıne paşaoğlu - 1 yıl Önce

Ben 100 88 engelli bir vatandaşım fiziksel envelli deyilim hemodili hastasıyım tansiyon diyebet hastalıklarım var işim olsun istiyorum engelli kadrosundan

Ayse
Ayse - 12 ay Önce

Başvururlar nerden yapiliyo