Ankara Bala SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak amaçlı Ankara Bala ilçesinde personel alacak.

Ankara Bala SYDV Personel Alımı
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yapmış olduğu duyurusunda bünyesinde bulunana personel ihtiyacını gidermek amaçlı Ankara Bala ilçesinde belirsiz süreli çalışacak olan 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacak. Alınacak aday belirsiz süreli çalışacak olup başvurularını en geç 16 Ocak 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Sizde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Ankara Bala ilçesindeki kadroya katılmak için alt kısımda verilmiş olan bilgileri inceleyebilirsiniz.

Bilgisayar ve ofis programlarını kullanabilen 
- B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, 
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı 
- 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumların mezun olmak, işe alım sürecinde geçerli olan (2016 yılı) Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış, Bilgisayar ve ofis programlarını kullanabilen, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya özrü bulunmayan, öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma, belirli vizyon ve görev sorumluluğu bilinci içerisinde, disiplinli çalışma alışkanlığına, devlet vakarına ve ciddiyetine yakışan ahlak ve tutuma sahip, B sınıfı sürücü belgesine sahip , askerliğini yapmış, Son 6 aydır Bala İlçesi sınırları içerinde ikamet eden, 1(Bir) Erkek Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi personeli istihdam edilecektir.

YORUM EKLE