Aksaray Ağaçören SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alıyor. SYDV Aksaray Ağaçören ilçesinde 1 kişilik pozisyon ile Büro Personeli alacak.

Aksaray Ağaçören SYDV Personel Alımı
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak amaçlı Aksaray Ağaören ilçesinde 1 adet Büro personeli alacak. Alınacak adaylar belirsiz süreli çalışacaktır. Başvuruda bulunacak olan adaylar en geç 09 Aralık 2016 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Alım şartları ve diğer ayrıntılar şöyledir.

Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı 
1. Başvuru yapacak kişinin ilan tarihi itibariyle Ağaçören ilçe sınırları içerisinde kesintisiz olarak en az 6 ay süreyle ikamet ediyor olması gerekmektedir. Son altı aydır kesintisiz olarak ikamet ettiğine dair belgenin başvuruda sunulması şarttır. En az 6 (Altı) aydır Ağaçören ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmadan başvuru yapanların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. (Çevreyi ve sosyal dokuyu tanıyor olmak)
2. Temel bilgisayar programlarını ve Microsoft Office uygulamalarını iyi derecede (Windows, Word, Excel, Powerpoint, photoshopv.b.) kullanabiliyor olmak.
3. Bahsedilen Büro Görevlisi pozisyonuna kadın personel alınacağı için sadece bayan adaylar başvuruda bulunabilir.

YORUM EKLE