Aile Bakanlığı İki SYDV KPSS Siz 8 Personel Alımı İlanı Yayımladı!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı KPSS Siz Personel Alımı ilanı yayımlandı. Sosyal Yardımlar vakfına farklı alanlarda alım yapılacak. İşte şartlar.

Aile Bakanlığı İki SYDV KPSS Siz 8 Personel Alımı İlanı Yayımladı!

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları Perosnel Alımı ilanları yayımlamaya devam ediyor. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan ilanlara göre İki Farklı şehirde KPSS Siz Personel Alımı yapılacak. haberimizin devamında sizlere başvuru şartları ve alım yapılacak SYDV ilanlarını açıklayacağız.

Alım Yapılacak Kadrolar ve Şehirler Nedir?

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı olan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakıfları iki farklı şehirde 8 Personel alımı yapacak. Yayımlanan ilanlara göre,

Muğla Dalaman SYDV 4 Beden İşçisi ( Kömür Dağıtım İşi ) alımı yapacak.

Erzincan Kemah SYDV ise 1 Koordinatör, 1 Temizlik Görevlisi ve 2 Bakım Personeli alımı yapacak.

Başvuru Şartları Nedir?

  • Alım yapılacak illerde ikamet ediyor ve en az 1 yıl ikamet etmiş olmak,
  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından mahrum olmamak,
  • Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak,
  • 18 yaşını tamamlamış ve 50 yaşından büyük olmamak,
  • En az ilkokul mezunu olmak,
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak,

şartları aranacak.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İlgili ilanlar İŞKUR üzerinde yayımlandı. Bu yönde adaylar başvurularına 25 Aralık 2020 tarihi ile başlamış olup en geç 30 Aralık 2020 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gereklidir. Adaylar başvurularnını istenen belgeler ile birlikte şahsen Vakfa gerçekleştirmeleri gereklidir.

Başvuru İçin İstenen Belgeler: Nüfus CÜzdanı Fotokopisi, Adli Sicil kaydı, İkametgah Belgesi, Mezuniyet Belgesi, Sağlık Raporu, Alım yapılacak alanda sertifika.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hhhh
Hhhh - 12 ay Önce

Ne zaman iş ilanlarını görsem her seferinde daha da umudum kesiliyor. Büyük bir ümitle gittim üniversiteye sonrası sadece üzüntüyle geçiyor. Us bildirimi her geldiğinde belki bu sefer olur diyorum ama yok hayatımı okula verdim bir ton laf yedim okula gidiyorum diye. Neymiş kızlar gidemezmiş. Ne kadar da haklı çıktılar keşke girmeseydim.