Aile Bakanlığı 7 SYDV KPSS'siz Kamu Personeli Alımı Yapacak

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı olan Vakıflar bünyelerine farklı alanlarda personel alımı yapacak. İşte 7 şehirde yapılan personel alımı detayları.

Aile Bakanlığı 7 SYDV KPSS'siz Kamu Personeli Alımı Yapacak

Türkiye Genelinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları bünyelerindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı pozisyonlarda personel alımı yapılacak. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı olan Sosyal yardımlaşma vakıfları personel alımı kadroları ve başvuru şatları haberimizde yer almaktadır.

ALIM YAPACAK 7 SYDV VE KADROLARI:

  • Afyonkarahisar SYDV: 8 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı,
  • Çankırı Çerkeş SYDV: 1 Temizlik Personeli
  • Yalova Çınarcık SYDV: 3 Beden İşçisi ve 1 Şoför
  • Burdur Altınyayla SYDV: 3 Temizlik Görevlisi
  • Artvin Ardanıç SYDV 5 Temizlik Elemanı ve 2 Şoför
  • Konya Cihanbey SYDV: 2 sözleşmeli bayan personel
  • Şanlıurfa Halfeti SYDV: 1 Geçici Personel

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakıflarına personel alımı için " Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Adli Sicil kaydı bulunmamak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, Son başvuru tarihi itibari ile 18 yaşını tamamlamış olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, En az okuryazar ve lise mezunu olmak ve Alım yapılacak ilde ikamet ediyor olmak gibi şartlar aranacak.

BAŞVURULAR:

Sosyal vakıflara personel alımı başvuruları ilanların yayımlanması ile birlikte başladı. İlgili ilanlar Türkiye İş Kurumu aracılığı ile kurum dışı personel alımı ilanları kısmında yayımlandı. Adaylar başvurularını son başvuru gününe kadar istenen belgeler ile birlikte şahsen vakıflara gerçekleştirmeleri gereklidir.

YORUM EKLE