Aile Bakanlığı 6 Farklı İlan İle SYDV'lere Memur Personel Alınacak! KPSS'li KPSS siz

Aile Bakanlığı farklı ilanlar ile Sosyal yardımlaşma vakıflarına memur ve personel alımları yapılacak. İlgili ilanlar ve detayları haberimizde.

Aile Bakanlığı 6 Farklı İlan İle SYDV'lere Memur Personel Alınacak! KPSS'li KPSS siz

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları memur personel alımı ilanı yayımladılar. Aile Bakanlığına bağlı olan Vakıflar bünyelerindeki eksikliği karşılamak üzere farklı alanlarda memur alımı ve personel alımı yapılacak. Bu yönde alımlar Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi ve Temizlik personeli alanlarında alım yapılacak. Yayımlanan Memur Alımı ve Personel alımı ilanlarının detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

60 KPSS Puanı İle Memur Alımı Yapılacak SYDV'ler Hangileridir?

Ankara Kahraman SYDV: Kahraman ilçesinde 1 kişilik kadro ile memur alımı yapılacağı bildirildi. Bu kapsamda adayların başvuru için 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Sosyal Hizmetler Bölümü mezunu olmaları ve KPSS'den P3 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gereklidir. Başvurular en geç 16 Kasım 2021 tarihine kadar alınacak.

Bilecik Bozüyük SYDV: 1 kişilik kadro ile Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapılacak. Belirsiz süreli yapılacak alımlar için aday başvurularını en geç 15 Kasım 2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Kırşehir Akçakent SYDV: Belirsiz süreli çalışma şekli ile bünyesine 1 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapılacak. KPSS 60 puan ile memur alımı için adaylardan, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bölümleri ile Sosyoloji, Sosyal Hizmetler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümlerinden mezun olmaları gereklidir. Başvurular en geç 16 Kasım 2021 tarihine kadar yapılmış olması gereklidir.

Memur Alımlarına Başvurular Nasıl Yapılacak?

Aile Bakanlığı SYDV'lere Memur Alımı için başvurular sadece Elektronik ortamda gerçekleştirilecektir. Adayların Aile Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü resmi İnternet adresi üzerinden e-Devlet şifresi ile sisteme giriş yaparak başvurularını gerçekleştirebilirler.

Başvuru Ekranı: https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/AnnouncementList.aspx

KPSS'siz Personel Alımı Yapılacak SYDV'Ler Hangileri?

Sakarya Erenler SYDV: Geçici Süreli alım için 1 kişilik kadro ile Temizlik personeli alımı yapılacak. En az ortaokul ve lise mezunu personel alımı yapılacak.

Bitlis Tatvan SYDV: 9 Yaşlı Bakım personeli alımı yapılacak. Bayan personel alımı yapılacak olup adayların tatvan ilinde ikamet ediyor olmaları gereklidir.

Iğdır Merkez SYDV: Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 10 kişilik kadro ile 9 kadın ve 1 Erkek Temizlik Personeli alımı yapacak. Geçici süreli yapılacak personel alımları için adaylardan 25 - 45 yaşları aralığında olmak şartı aranacak.

Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

KPSS siz Personel alımı ilanları sadece İŞKUR üzerinde yayımlanmakta olup başvurular ilgili kurumlara şahsen yapılacaktır. Bunun için İŞKUR Kurum Dışı ilanları inceleyerek ilanların detaylarına ulaşabilirsiniz.

İlanların Detayları Ekranı: https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dilek mersin
Dilek mersin - 2 yıl Önce

Sydv izmir temizlik işi